KONST / Litografier / Färglitografi 13196027
nr 1319 6027
Yves Brayer
(1907-1990), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 166/210. Motivet: 53x49 cm
Yves Brayer, fransk bildkonstnär född 1907, död 1990.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 april 2020
kl 19:18:30
12/4 11:28:30